REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MARGARITTA:

SPIS TREŚCI:

1.POSTANOWIENIA OGÓLNE
2.SKŁADANIE ZAMÓWIENIA/ ZAKUPY W SKLEPIE
3.REALIZACJA, KOSZTY WYSYŁKI, SPOSOBY I TERMINY DOSTAWY.ORAZ ODBIORU PRODUKTU
4.REKLAMACJE I ZWROTY
5.OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU
6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.POSTANOWIENIA OGÓLNE

SKLEP INTERNETOWY DOSTĘPNY POD ADRESEM INTERNETOWYM: WWW.KWIACIARNIAMARGARITTA..PL PROWADZONY JEST PRZEZ FIRMĘ: “STUDIO DEKORACYJNE MARGARITTA MAREK STECZKO” (ADRES SIEDZIBY I ADRES DO DORĘCZEŃ: LISZKI 130 32-060 LISZKI). NIP: 9441542048; REGON: 356684563; NUMER KONTA BANKOWEGO: 08191010482103000229130001; ADRES POCZTY ELEKTRONICZNEJ: [email protected]

2. SKŁADANIE ZAMÓWIENIA/ ZAKUPY W SKLEPIE

Zamówienia można składać wyłącznie poprzez stronę internetową przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panelu zakupów. Do zawarcia umowy dochodzi w momencie potwierdzenia zamówienia przez sprzedającego. Kupujący otrzymuje e-mail z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów lub zmiany cen produktów bez wcześniejszego poinformowania klientów. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy, formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie lub przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera. Sklep do każdego zakupu wystawia rachunek. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym zamawiającego, nie dotyczy to cen zamówień będących w trakcie realizacji. Jeśli cena podana w potwierdzeniu jest różna od ceny widniejącej w sklepie internetowym zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia.

3. REALIZACJA, KOSZTY WYSYŁKI, SPOSOBY I TERMINY DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU:

DOSTAWA PRODUKTU DOSTĘPNA JEST NA TERYTORIUM KRAKOWA I POWIATU KRAKOWSKIEGO. TERMIN DOSTAWY PRODUKTU DO KLIENTA JEST USTALANY KAŻDORAZOWO Z KLIENTEM, CO DO KONKRETNEGO DNIA ORAZ GODZINY.

SPRZEDAWCA UDOSTĘPNIA KLIENTOWI NASTĘPUJĄCE SPOSOBY DOSTAWY LUB ODBIORU PRODUKTU:
* Przesyłka kurierska.
* Odbiór osobisty pod adresem: al. Krasińskiego 1 (Jubilat) oraz Kryspinów 428 (pasaż obok Biedronki).
Zamówienie wysyłamy na podany w zamówieniu adres za pomocą kuriera. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 1 dnia kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Wysyłka realizowana jest po otrzymaniu wpłaty na konto za zakupiony towar. Paczki wysyłane są do 2 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest PayPro SA (Przelewy24.pl). Koszty wysyłki pokrywa kupujący. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
CENA PRODUKTU UWIDOCZNIONA NA STRONIE SKLEPU INTERNETOWEGO PODANA JEST W ZŁOTYCH POLSKICH I ZAWIERA PODATKI. O ŁĄCZNEJ CENIE WRAZ Z PODATKAMI PRODUKTU BĘDĄCEGO PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA, A TAKŻE O KOSZTACH DOSTAWY (W TYM OPŁATACH ZA TRANSPORT, DOSTARCZENIE I USŁUGI POCZTOWE) ORAZ O INNYCH KOSZTACH, A GDY NIE MOŻNA USTALIĆ WYSOKOŚCI TYCH OPŁAT – O OBOWIĄZKU ICH UISZCZENIA, KLIENT JEST INFORMOWANY NA STRONACH SKLEPU INTERNETOWEGO W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA, W TYM TAKŻE W CHWILI WYRAŻENIA PRZEZ KLIENTA WOLI ZWIĄZANIA SIĘ UMOWĄ SPRZEDAŻY.
4. REKLAMACJE I ZWROTY

Reklamacje i zwroty są możliwe po wcześniejszym kontakcie mailowym, w przypadku reklamacji koszt wysyłki pokrywają Sprzedający, w przypadku zwrotu Kupujący. Aby zwrócić lub zareklamować towar należy niezwłocznie się z nami skontaktować a następnie nadać przesyłkę wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub reklamacji i dowodem sprzedaży.
W przypadku reklamacji kupujący wysyła towar na własny koszt, po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt ten zostanie mu zwrócony na wskazane konto bankowe. Zgodnie z art.7 ustawy z dnia 2 marca 2000 (Dz. U. z 2000, nr 22, poz. 271) klient ma prawo zwrotu zakupionego towaru w stanie niezmienionym bez podania przyczyn do 10 dni od daty dostawy przesyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania nie podlegają zwrotowi.

5. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 informujemy, że Twoje dane osobowe przechowywane są w zbiorze danych firmy Margaritta. Złożenie zamówienia w sklepie www.kwiaciarniamargaritta.pl wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.Nr 133. poz. 883). Dane te będą przetwarzane w celu realizacji zamówień oraz w celach marketingowych. Dane nie są przekazywane osobom trzecim. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Sądem właściwym do rozpatrywania spraw spornych związanych z umową jest sąd właściwy dla pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy. Składający zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
USŁUGOBIORCA ZOBOWIĄZANY JEST DO KORZYSTANIA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO W SPOSÓB ZGODNY Z PRAWEM I DOBRYMI OBYCZAJAMI MAJĄC NA UWADZE POSZANOWANIE DÓBR OSOBISTYCH ORAZ PRAW AUTORSKICH I WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ USŁUGODAWCY ORAZ OSÓB TRZECICH.